Tipy na cestování

 

Pro lyžování na Slovensku doporučujeme Donovaly - horskou obec u v západní části Nízkých Tater.

Rakouské alpy - lyžování v Rakousku na ledovci. Lyžařská sezóna je obvykle dlouhá, na ledovci Dachstein West dokonce celou zimu i léto.

Dachstein se nachází v Rakouských Alpách a pro české turisty je lákavá především blízkost tohoto masivu.

Kitzbühel je jedním z nejoblíbenějších lyžařských a turistických středisek v Rakousku. Každoročně sem směřuje mnoho turistů, a to v zimě i v létě.

Počasí v Zell am See

° ° ° ° °
Po Út St Čt

Zellamsee - veškeré texty jsou autorsky chráněny - přísný zákaz jejich používání nebo šíření bez souhlasu provozovatele. 

provozovatel : COTOPAXI CZ, s.r.o. U Nádraží 1204/2A, Havířov, 73601, IČ:25859714, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě č.C22639

Tipy na dovolenou

Štrbské pleso patří mezi nejnavštěvovanější tatranské jezera.
Azorské ostrovy (Azory) představují portugalské souostroví. Nachází se v Atlantském oceánu cca 1 500 km od Lisabonu.

Koupání a vodní sporty

Chcete-li svou dovolenou strávit u vody a jen se občas vydat na výlet do okolí, je dobré zařídit si pobyt přímo u jezera Zeller  See, které je obrovské a má nádherně průzračnou vodu.

Jezero vám nabízí mnohé příjemné pláže, a to především na svém západním břehu. Nemusíte se bát, že by v horském prostředí byla voda příliš studená. V letních měsících dosahuje teploty 24oC.

Ideální je toto místo pro dovolenou s dětmi, pro které tu jsou dětská hřiště, ale ani vy se nudit nebudete. Zkuste třeba využít možnost výletní plavby.

Vhodný je pobyt u jezera také pro ty, kteří mají rádi vodní sporty, především windsurfing, Je tu také možnost potápění. Máte raději sporty na souši? Navštivte zdejší golfové hřiště. Možnosti jsou tu i pro motokáry, jízdu na tobogánu či pro vyjížďky na koních.

Kromě různého vyžití, které vám jezero Zeller See nabízí, si jistě zamilujete ten nádherný pohled do okolí. Nad vámi se budou tyčit štíty hor a celkově jsou scenérie kolem jezera  úžasné. Jistě se jimi necháte zlákat a nezůstanete jen u vody. Možností pěších výletů je tu celá řada, stejně tak jako cyklovýletů.

800px-zell_am_see