Tipy na cestování

 

Pro lyžování na Slovensku doporučujeme Donovaly - horskou obec u v západní části Nízkých Tater.

Rakouské alpy - lyžování v Rakousku na ledovci. Lyžařská sezóna je obvykle dlouhá, na ledovci Dachstein West dokonce celou zimu i léto.

Dachstein se nachází v Rakouských Alpách a pro české turisty je lákavá především blízkost tohoto masivu.

Kitzbühel je jedním z nejoblíbenějších lyžařských a turistických středisek v Rakousku. Každoročně sem směřuje mnoho turistů, a to v zimě i v létě.

Počasí v Zell am See

° ° ° ° °
Ne Po Út St Čt

Zellamsee - veškeré texty jsou autorsky chráněny - přísný zákaz jejich používání nebo šíření bez souhlasu provozovatele. 

provozovatel : COTOPAXI CZ, s.r.o. U Nádraží 1204/2A, Havířov, 73601, IČ:25859714, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě č.C22639

Tipy na dovolenou

Štrbské pleso patří mezi nejnavštěvovanější tatranské jezera.
Azorské ostrovy (Azory) představují portugalské souostroví. Nachází se v Atlantském oceánu cca 1 500 km od Lisabonu.
Cyklistika

photoxpress_1673839

V okresu „Pinzgau“ je i velmi oblíbená cykloturistika. Je tu mnoho možností pro různě zdatné cyklistiky. Máte-li rádi jízdu na kole, jistě si tu najdete takovou trasu, která bude pro vás ideální.

Nejste-li zrovna v kondici, vyjeďte na nenáročný výlet kolem jezera Zeller am See. Odtud si budete moci prohlédnout nádherné scenérie Vysokých Taur.

Máte rádi na kole trochu toho adrenalinu, jezdíte už dlouho a zvládáte dokonale techniku jízdy? Pak určitě pro vás bude výzvou Hundstein „Padák“. A věřte, že to skutečně padák je. Budete se dolů řítit v převýšení 1 000 m, ale nejdříve musíte prokázat, že máte nějakou fyzičku a „vydrápat“ se na kole nahoru.

Zajímavá je také cyklistická stezka se sochami, tzv. „Steinbergský okruh“. Jde o stezku okolo Loegangských a Loferských Kamenných hor.

Velmi oblíbená je také Pinzgauerská cyklistická stezka, která vede přes Neukirchen – Hollersbach – Niedernsill – Kaprun – Bruck an der glocknestrase – Taanbach.  Cesta většinou vede mimo silnice a vy si tu užijete nádherných , často ještě lidskou rukou nedotčených míst.