Úvod Lyžování

Lyžování

Photoxpress_4811967

Přemýšlíte, kam vyrazit na zimní dovolenou? Oblast Zell am See má pro nás Čechy jednu velkou výhodu. Nachází se totiž poměrně nedaleko českých hranic.

Navíc areálů a sjezdovek v této oblasti najdete skutečně hodně a jsou na vysoké úrovni. Čeká vás tu kvalitní lyžování. Je tu možnost i dalších zimních sportů a budete-li se ze své aktivní dovolené cítit už poněkud unavení, není problém zajet si do lázní nebo si zkrátka jen dát výlet po okolí. I pro večerní vyžití jsou zde četné možnosti.

Pojďme si přiblížit alespoň ty nejlepší lyžařské areály, ve kterých lze trávit zimní dovolenou.

Maiskogel

Maiskogel představuje malý, téměř rodinný areál. Nachází se v nadmořské výšce 760 - 1 550 m.n.m a to v samém středu Kaprunu. Tento areál vám nabízí cca 20 km tratí a ocení ho především začátečníci a rodiny s malými dětmi.

Snowfunpark v Piesendorfu

Spoustu zábavy si také užijete ve fantastickým snowparku v Piesendorfu, který se nachází cca 10 minut od Zell am See. A čemu se tu můžete věnovat? Samozřejmě si tu můžete zalyžovat, dále se tu měří slalomová trať. Pro nelyžaře jsou tu sáňkařské dráhy , snowtubing a toboganing. Pokud vám na to vše den nestačí, nevadí. Všechny tyto sporty lze provozovat i při nočním osvětlení.

Určitě bezvadnou zkušeností je také létání na závěsném rogalu nad areálem. I tuto možnost tu máte.

 

 

1068261_23795204

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zell am See