Úvod Cyklistika

Cyklistika

photoxpress_1673839

V okresu „Pinzgau“ je i velmi oblíbená cykloturistika. Je tu mnoho možností pro různě zdatné cyklistiky. Máte-li rádi jízdu na kole, jistě si tu najdete takovou trasu, která bude pro vás ideální.

Nejste-li zrovna v kondici, vyjeďte na nenáročný výlet kolem jezera Zeller am See. Odtud si budete moci prohlédnout nádherné scenérie Vysokých Taur.

Máte rádi na kole trochu toho adrenalinu, jezdíte už dlouho a zvládáte dokonale techniku jízdy? Pak určitě pro vás bude výzvou Hundstein „Padák“. A věřte, že to skutečně padák je. Budete se dolů řítit v převýšení 1 000 m, ale nejdříve musíte prokázat, že máte nějakou fyzičku a „vydrápat“ se na kole nahoru.

Zajímavá je také cyklistická stezka se sochami, tzv. „Steinbergský okruh“. Jde o stezku okolo Loegangských a Loferských Kamenných hor.

Velmi oblíbená je také Pinzgauerská cyklistická stezka, která vede přes Neukirchen – Hollersbach – Niedernsill – Kaprun – Bruck an der glocknestrase – Taanbach.  Cesta většinou vede mimo silnice a vy si tu užijete nádherných , často ještě lidskou rukou nedotčených míst.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zell am See