Tipy na cestování

 

Pro lyžování na Slovensku doporučujeme Donovaly - horskou obec u v západní části Nízkých Tater.

Rakouské alpy - lyžování v Rakousku na ledovci. Lyžařská sezóna je obvykle dlouhá, na ledovci Dachstein West dokonce celou zimu i léto.

Dachstein se nachází v Rakouských Alpách a pro české turisty je lákavá především blízkost tohoto masivu.

Kitzbühel je jedním z nejoblíbenějších lyžařských a turistických středisek v Rakousku. Každoročně sem směřuje mnoho turistů, a to v zimě i v létě.

Počasí v Zell am See

° ° ° ° °
Ne Po Út St Čt

Zellamsee - veškeré texty jsou autorsky chráněny - přísný zákaz jejich používání nebo šíření bez souhlasu provozovatele. 

provozovatel : COTOPAXI CZ, s.r.o. U Nádraží 1204/2A, Havířov, 73601, IČ:25859714, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě č.C22639

Tipy na dovolenou

Štrbské pleso patří mezi nejnavštěvovanější tatranské jezera.
Azorské ostrovy (Azory) představují portugalské souostroví. Nachází se v Atlantském oceánu cca 1 500 km od Lisabonu.

Lyžování

Photoxpress_4811967

Přemýšlíte, kam vyrazit na zimní dovolenou? Oblast Zell am See má pro nás Čechy jednu velkou výhodu. Nachází se totiž poměrně nedaleko českých hranic.

Navíc areálů a sjezdovek v této oblasti najdete skutečně hodně a jsou na vysoké úrovni. Čeká vás tu kvalitní lyžování. Je tu možnost i dalších zimních sportů a budete-li se ze své aktivní dovolené cítit už poněkud unavení, není problém zajet si do lázní nebo si zkrátka jen dát výlet po okolí. I pro večerní vyžití jsou zde četné možnosti.

Pojďme si přiblížit alespoň ty nejlepší lyžařské areály, ve kterých lze trávit zimní dovolenou.

Maiskogel

Maiskogel představuje malý, téměř rodinný areál. Nachází se v nadmořské výšce 760 - 1 550 m.n.m a to v samém středu Kaprunu. Tento areál vám nabízí cca 20 km tratí a ocení ho především začátečníci a rodiny s malými dětmi.

Snowfunpark v Piesendorfu

Spoustu zábavy si také užijete ve fantastickým snowparku v Piesendorfu, který se nachází cca 10 minut od Zell am See. A čemu se tu můžete věnovat? Samozřejmě si tu můžete zalyžovat, dále se tu měří slalomová trať. Pro nelyžaře jsou tu sáňkařské dráhy , snowtubing a toboganing. Pokud vám na to vše den nestačí, nevadí. Všechny tyto sporty lze provozovat i při nočním osvětlení.

Určitě bezvadnou zkušeností je také létání na závěsném rogalu nad areálem. I tuto možnost tu máte.


 

1068261_23795204