Tipy na cestování

 

Pro lyžování na Slovensku doporučujeme Donovaly - horskou obec u v západní části Nízkých Tater.

Rakouské alpy - lyžování v Rakousku na ledovci. Lyžařská sezóna je obvykle dlouhá, na ledovci Dachstein West dokonce celou zimu i léto.

Dachstein se nachází v Rakouských Alpách a pro české turisty je lákavá především blízkost tohoto masivu.

Kitzbühel je jedním z nejoblíbenějších lyžařských a turistických středisek v Rakousku. Každoročně sem směřuje mnoho turistů, a to v zimě i v létě.

Počasí v Zell am See

° ° ° ° °
Ne Po Út St Čt

Zellamsee - veškeré texty jsou autorsky chráněny - přísný zákaz jejich používání nebo šíření bez souhlasu provozovatele. 

provozovatel : COTOPAXI CZ, s.r.o. U Nádraží 1204/2A, Havířov, 73601, IČ:25859714, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě č.C22639

Tipy na dovolenou

Štrbské pleso patří mezi nejnavštěvovanější tatranské jezera.
Azorské ostrovy (Azory) představují portugalské souostroví. Nachází se v Atlantském oceánu cca 1 500 km od Lisabonu.
Ubytování

797px-zellamsee_rathaus_schlossrosenberg

Zell am See je turisticky velmi atraktivní oblast, takže je zcela přizpůsobená turistickému ruchu, a to i svou velkou nabídkou nejrůznějších možností ubytování. Z nabídky si vybere každý, ať už chce bydlet v luxusním hotelu, penzionu, horské chatě či na privátu.

Hotely

Hotelů je v oblasti Zell am See celá řada. Chcete-li na své dovolené především luxus a jste ochotni sáhnout hlouběji do kapsy, je tu mnoho nadstandardních hotelů, ať už přímo v obci Zell am See, tak v jeho okolí. Najdete tu však i mnohé hotely, které jsou cenově přijatelné. Záleží jen na vás.

Budete-li si vybírat hotel v hlavní sezóně blízko turisticky nejzajímavějších lokalit (okolí zdejšího jezera či blízko hlavních lyžařských středisek) rezervujte si hotel s předstihem. Váš výběr pak nebude ničím omezený

Penziony a priváty800px-1337_-_zell_am_see_-_stadtplatz

V okresu je i spoustu penzionů, ve kterých se můžete ubytovat. Kromě tohoto způsobu bydlení tu je i mnoho pěkných privátů. Jak si vybrat ten správný? Většina jich je na vysoké úrovni. Nejlepší referencí jsou spokojení zákazníci, proto je vhodné se podívat na recenze těchto možností ubytování a podle toho se rozhodnout. Penziony a privátní pokoje jsou cenově přijatelné a přitom vám poskytnou všechny standardní služby, které budete potřebovat.

Horské chaty

Horské chaty jsou oblíbené především mezi vysokohorskými turisty.