Tipy na cestování

 

Pro lyžování na Slovensku doporučujeme Donovaly - horskou obec u v západní části Nízkých Tater.

Rakouské alpy - lyžování v Rakousku na ledovci. Lyžařská sezóna je obvykle dlouhá, na ledovci Dachstein West dokonce celou zimu i léto.

Dachstein se nachází v Rakouských Alpách a pro české turisty je lákavá především blízkost tohoto masivu.

Kitzbühel je jedním z nejoblíbenějších lyžařských a turistických středisek v Rakousku. Každoročně sem směřuje mnoho turistů, a to v zimě i v létě.

Počasí v Zell am See

° ° ° ° °
Sob Ne Po Út

Zellamsee - veškeré texty jsou autorsky chráněny - přísný zákaz jejich používání nebo šíření bez souhlasu provozovatele. 

provozovatel : COTOPAXI CZ, s.r.o. U Nádraží 1204/2A, Havířov, 73601, IČ:25859714, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě č.C22639

Tipy na dovolenou

Štrbské pleso patří mezi nejnavštěvovanější tatranské jezera.
Azorské ostrovy (Azory) představují portugalské souostroví. Nachází se v Atlantském oceánu cca 1 500 km od Lisabonu.

Bruckberg412173_3633

Bruckberg administrativně spadá pod region Salzburg. V okolí najdete mnohé památky. Jde o okrajní část Zell am See. Jsou zde možnosti příjemného koupání v jezeře, ale také si tu užijete mnohých sportů. Je tu krytý bazén, tenisové kurty...Můžete tu provozovat minigolf, golf, windsurfing. Dále je možnost si zaplatit vyhlídkový let letadlem, půjčit si šlapadla a jistě tu objevíte i mnohé další aktivity, kterým se budete rádi věnovat.

Bruck

Město Bruck an der Großglocknerstraße najdete cca 5 km za Zell am See. Žije zde 5 000 obyvatel. Chcete-li tu trávit sportovní dovolenou, můžete využít zdejší sportovní kemp, ve kterém se setkáte převážně s lidmi, kteří se chystají na túru či na kolo. Hodně je kemp využívaný jako zastávka při cyklovýletu po Taurské cyklostezce.

Dalšími městy okresu Zell am See jsou Erlberg, Limberg, Schmitten, Thumersbach a Schüttdorf.